O nas

Misją Centrum Opieki jest świadczenie usług opieki domowej na trenie Lublina na najwyższym poziomie.

Centrum świadczy usługi pielęgnacyjno - opiekuńcze osobom, które z różnych powodów są niesamodzielne i wymagają pomocy innych osób. Współcześnie coraz rzadziej można spotkać domy wielopokoleniowe, w których młodsi opiekują się starszymi, mobilność i możliwości poszukiwania pracy poza granicami, a co za tym idzie emigracja wielu obywateli, powodują, że z roku na rok przybywa osób wymagających opieki osób trzecich. Sytuacja, w której dzieci czy wnuki przebywają z dala od starszych, schorowanych rodziców czy dziadków jest dla obu stron bardzo trudna. Starsi czują się samotni i opuszczeni, a ich bliscy martwią się o nich, chcąc pomimo swojej nieobecności zapewnić im odrobinę ciepła i pomoc. Nawet najlepsza opiekunka nie zastąpi bliskich, ale może być namiastką rodziny i dużym wsparciem.


Opiekunka Centrum przejmuje część obowiązków rodziny zajmując się swoim podopiecznym, a bliskim gwarantuje spokój i komfort dzięki świadomości, że ich bliski ma zapewnioną odpowiednią pomoc i znajduje się pod doskonałą opieką.


Centrum Opieki świadczy usługi pielęgnacyjno - opiekuńcze osobom, chorym, starszym i niepełnosprawnym w ich domach. Wychodzimy z założenia, że takie osoby najlepiej czują się w przyjaznym, dobrze sobie znanym domowym otoczeniu, blisko rodziny i przyjaciół. Oferta Centrum skierowana jest przede wszystkim do rodzin, które z powodu obowiązków zawodowych czy rodzinnych nie są w stanie opiekować się najbliższymi lub nie mogą poświęcić im wystarczającej ilości czasu czy zaangażowania.


Alternatywą opieki domowej jest dom opieki, jednak oddanie najbliższej osoby do takiego ośrodka często wiąże się nie tylko z moralnymi dylematami, ale też dużymi kosztami.


Na stronie Centrum Opieki po jednorazowej rejestracji konta istnieje możliwość logowania, które umożliwia:

  • dostęp do system rejestracji wizyt on-line,
  • wgląd do wszelkich dokumentów związanych ze świadczonymi przez Centrum Opieki usługami,
  • wgląd w dokumenty przedstawiające zakres i czas wykonania zadań w trakcie wizyty opiekunki,
  • wgląd do wykazu faktur i płatności,
  • na życzenie klienta, montaż i podgląd online monitoringu przebiegu wizyt opiekuna,
  • samodzielny wybór opiekuna zgodnie z preferencjami rodziny czy podopiecznego.